• In English
 • Відбулася робоча нарада з питань підготовки до проведення Року української культури в Австрії
  Міністерство культури України, опубліковано 13 листопада 2018 року о 16:25

  13 листопада під головуванням першого заступника Міністра культури України Світлани Фоменко відбулася міжвідомча нарада з питань проведення Року української культури в Австрії.

  У робочій зустрічі взяли участь виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів, представники Міністерства закордонних справ України та Українського інституту.

  Під час наради учасники розглянули стан підготовки до проведення у 2019 році Року української культури в Австрії. Зокрема, були обговорені механізми проведення проектів у рамках Року української культури в Австрії, врегулювання організаційних питань та розподіл і упорядкування роботи між інституціями.

  Світлана Фоменко зазначила, що Міністерство культури  України наголошує на налагодженні горизонтальної співпраці під час проведення підготовчого етапу із залученням всіх зацікавлених сторін для знайомства жителів Австрії із сучасною Україною.

  Нагадаємо, що у вересні цього року Президент України Петро Порошенко та Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц досягли домовленості 2019 рік оголосити Роком української культури в Австрії.