• In English
 • Перший заступник Міністра оборони України поінформував стратегічних радників високого рівня про пріоритетні питання вдосконалення освітнього процесу
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 січня 2019 року о 18:59

  Сьогодні, 30 січня, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час зустрічі зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України ознайомив іноземну делегацію з оборонним плануванням у військовому відомстві України та процесом підготовки до проведення оборонного огляду.

  Також перший заступник Міністра оборони України поінформував стратегічних радників про пріоритетні питання щодо удосконалення освітнього процесу у вищих військових навчальних закладах у контексті оборонної реформи та інновації, які вже реалізовані в освітній діяльності ВВНЗ з впровадженням кращого досвіду партнерських навчальних закладів держав-членів НАТО.

  Своєю чергою стратегічний радник від США пан Кіт Дейтон відзначив, що питання удосконалення військової освіти перебуває у фокусі уваги стратегічних радників, а їхній сьогоднішній візит до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підкреслює важливу роль, яку відіграє цей навчальний заклад в процесі проведення оборонної реформи в державі.

  Пані Джилл Сінклер, яка є стратегічним радником від Канади, наголосила на важливості підтримки Міноборони України з боку Центру Джорджа Маршалла у реформуванні військової освіти. Також вона акцентувала увагу на розвитку сержантського і старшинського складу в ЗС України.

  «Іноземні стратегічні радники, які працюють в Міноборони та Генеральному штабі, завжди готові прийти вам на допомогу та надати консультації в реформуванні військової освіти», – підкреслила вона.