• In English
 • Держсекретар Міноборони провів зустріч зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ оборонного відомства України
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 січня 2019 року о 19:06

  Сьогодні, 30 січня, державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян провів зустріч зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

  Під час зустрічі Олександр Дублян від імені глави Міноборони висловив вдячність стратегічним радникам за допомогу у реформуванні системи військового управління вітчизняного військового відомства.

  Державний секретар Міністерства оборони України поінформував стратегічних радників про здобутки та перспективи подальшої співпраці із іноземними радниками, які працюють в Міністерстві оборони та Генеральному штабі, щодо реформування системи державного управління та реформування оборонного відомства відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу.

  Пан Кіт Дейтон, який є стратегічним радником високого рівня від Сполучених Штатів Америки, окреслив завдання, які були поставлені перед ним керівництвом Міноборони США щодо продовження співпраці та надання допомоги в реформуванні Міноборони України і наближення українського війська до стандартів НАТО.

  «Міністр оборони США поставив чітке завдання: сфокусувати увагу на допомозі вашим Збройним Силам у досягненні принципів і стандартів Альянсу і наближенні до повного цивільного контролю сектору оборони», – підкреслив стратегічний радник високого рівня від США пан Кіт Дейтон.