• In English
 • Оплатити комунальні послуги можна буде в одній онлайн-системі, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 грудня 2021 року о 15:19

  В Україні з’явиться єдина інформаційно-аналітична система з надання житлово-комунальних послуг. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 23 грудня.

  «Сьогодні ми утворили міжвідомчу робочу групу, яка займатиметься запуском проект-системи під назвою «Простір житлово-комунальних послуг». Це буде єдиний інструмент, де громадяни зможуть одразу отримати всі послуги, пов’язані зі сферою ЖКГ», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Як зауважив Глава Уряду, система упорядкує роботу всіх постачальників комунальних послуг, дасть можливість прозорого управління житловим фондом та будинком, а також можливість онлайн замовлення та оплати комунальних послуг.

  Крім того, за словами Дениса Шмигаля, громадяни матимуть змогу повідомляти про порушення у сфері благоустрою, а держава отримає системні та верифіковані дані про ситуацію в житлово-комунальній сфері.

  Оплатити комунальні послуги можна буде в одній онлайн-системі, — Денис Шмигаль Оплатити комунальні послуги можна буде в одній онлайн-системі, — Денис Шмигаль