• In English
 • Дозволено попередню оплату приладів і обладнання для здійснення наукової діяльності до 70% вартості їхнього річного обсягу
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 23 грудня 2021 року о 15:33

  22 грудня 2021 року Урядом внесено зміну до пункту 151 постанови Кабінету Міністрів України №641, щодо можливості здійснювати попередню оплату в більшому обсязі й на триваліший термін задля проведення наукової та науково-технічної діяльності. Зміна стосується установ, організацій, закладів вищої освіти та підприємств всіх форм власності, які отримують фінансування з державного бюджету.

  Рішення значно покращить якість виконання досліджень і розробок, надасть можливість вчасно придбати необхідні прилади та обладнання, а також позитивно вплине на результати наукової діяльності державних наукових установ і закладів вищої освіти.

  Постанова дозволяє здійснювати попередню оплату наукових приладів і обладнання для здійснення наукової та науково-технічної діяльності до 70% вартості їхнього річного обсягу на строк не більше 9 місяців.

  Раніше попередня оплата могла здійснюватися лише у розмірі, що не перевищує 30% вартості річного обсягу, до того ж на строк не більше трьох місяців.

  Нагадаємо, відбулося засідання Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.