• In English
 • Прем’єр-міністр: Прогрес виконання Угоди про асоціацію за 2021 рік зріс до 61%
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 грудня 2021 року о 15:12

  Уряд на засіданні 23 грудня затвердив низку документів, які системно наближають Україну до інтеграції в європейські ринки та впроваджують найкращі правила Європейського Союзу. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Як підкреслив очільник Уряду, загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію за 2021 рік вже зріс до 61%.

  «За цей рік нам вдалося багато зробити на євроінтеграційному напрямі. Розпочато предметний діалог щодо оновлення митних тарифів, аби покращити доступ українських товарів на європейські ринки. Цьогоріч ми також активізували співпрацю щодо реалізації Європейського зеленого курсу в Україні», — зазначив Денис Шмигаль.

  За словами Прем’єр-міністра, загалом цьогоріч ухвалено 37 євроінтеграційних законопроектів у різних читаннях. Також Урядом схвалено 51 акт, спрямований на виконання Угоди про асоціацію.

  Під час засідання Уряд, зокрема, вніс зміни до складу комісії щодо виконання Угоди про асоціацію. Голова Верховної Ради відтепер буде співголовою комісії разом із Прем’єр-міністром, а заступник керівника Офісу Президента стане заступником голови комісії разом з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

  «Це дозволить всім найвищим органам влади системно об’єднати свої зусилля та продемонструвати, що для нашої команди та для нашої держави рух до Європи — це визначальний вектор зовнішньої та внутрішньої політики», — наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр: Прогрес виконання Угоди про асоціацію за 2021 рік зріс до 61% Прем’єр-міністр: Прогрес виконання Угоди про асоціацію за 2021 рік зріс до 61%