• In English
 • Олексій Гончарук: На сьогодні ми маємо чіткий маркер довіри до нашої країни
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 січня 2020 року о 23:36

  Цього тижня Україна рекордно вигідно розмістила євробонди – це цінні папери, у які вкладають іноземні та українські інвестори. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в прямому ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

  «Це чіткий маркер довіри до нашої країни. Ніколи на таких вигідних умовах Україні не надавали ресурсів», - сказав Олексій Гончарук.

  За словами Прем’єр-міністра, люди мають відчути результат від діяльності Уряду вже зараз і команда над цим працює. Зокрема, проводяться перемовин із залученням колег із найбільшого залізничного оператора Німеччини до співпраці, щоб отримати їх досвід у покращенні роботи Укрзалізниці.

  В Україні є талановиті менеджери, але мова йде про світовий досвід, щоб рости і швидше розвиватися.

  Глава Уряду також додав, що сьогодні на засіданні Уряду схвалена постанова для старту програми «Доступні кредити 5-7-9%» для малого та мікробізнесу. «Вже з 1 лютого для тих, хто хоче започаткувати власну справу, з’явиться можливість на вигідних умовах отримати кредит для розвитку власного бізнесу. І це лише початок», - сказав Глава Уряду.

  Він пояснив, що кожен українець, який хоче розвиватися і розпочати власну справу, зможе прийти в банк і отримати кредит на прийнятних умовах.  

  Олексій Гончарук: На сьогодні ми маємо чіткий маркер довіри до нашої країни