• In English
 • Олексій Чернишов: Пологовий будинок у Мелітополі - приклад сучасного медзакладу високого рівня
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 02 липня 2021 року о 18:54

  У межах робочого візиту до Запорізької області Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перевірив низку об’єктів медичної та соціальної інфраструктури у місті Мелітополь.

  «Ми з командою відвідали декілька закладів медичного, освітнього та спортивного функціонального призначення Мелітополя — й якість будівельних робіт на об’єктах залишає приємні враження. Переконаний, це — тільки початок масштабних змін. Адже завдання, яке ставить Президент, це оновлення, зокрема, соціальної та спортивної інфраструктури у кожній громаді та кожному регіоні», — підкреслив очільник Мінрегіону Олексій Чернишов.

  Насамперед Міністр Олексій Чернишов відвідав міський пологовий будинок у Мелітополі, де оновили мережі водопостачання, каналізації, електрики, опалення, вентиляційної системи та пожежної сигналізації, закупили медичне обладнання та утеплили фасад. Об’єкт реконструювали за кошти Європейського інвестиційного банку та місцевого бюджету. Щороку у пологовому будинку отримують медичну допомогу більш ніж 5000 пацієнток.

  «Пологовий будинок обладнаний за високими стандартами – зали з ліжками-трансформерами, киснева і дихальна апаратура, дві реанімації зі спеціальною підлогою, сучасні післяпологові палати. Під час візиту мав прекрасну нагоду привітати чотирьох породіль з народженням чудових діточок. А на завершення оглядин будинку лікарі повідомили про народження ще однієї дівчинки!» – зазначив Олексій Чернишов.

  Також очільник Мінрегіону відвідав загальноосвітню школу №15, де триває капітальний ремонт. Тут відновили покрівлю, харчоблок, спортивну та актову зали. Водночас замінили мережі електропостачання, водопостачання та каналізації. Наразі завершуються роботи з облаштування спортивного майданчика для ігор в панну, сквош та футбольного поля з біговими доріжками. Очікується, що школу буде відкрито першого вересня цього року.

  Міністр Олексій Чернишов також завітав до відновленої дитячо-юнацької школи №3. На базі школи проходять заняття за 7-а видами спорту: дзюдо, гандболу, баскетболу, сумо, вільної боротьби, плавання та художньої гімнастики. Щодня тут тренуються до 400 дітей з об’єднаного Мелітопольського району.

  Ремонтні роботи в школах №15 та №3 фінансувались в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Наразі у рамках Програми в Мелітополі реалізують 15 об’єктів, 8 з яких вже ввели в експлуатацію.

  Нагадаємо, під час робочої поїздки до Запорізької області Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов також відвідав Льодову арену (м. Мелітополь) та приймальне відділення обласної лікарні. Водночас очільник Мінрегіону повідомив, що у Запорізькій області зводять 14 об’єктів у межах Програми «Велике будівництво».