• In English
 • Від узгодженої ремонтної кампанії залежить готовність до роботи енергосистеми в ізольованому режимі, - Юрій Власенко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 02 липня 2021 року о 19:03

  Перший заступник Міністра енергетики Юрій Власенко провів засідання постійної комісії з розгляду, затвердження та коригування планових річних та перспективних графіків ремонтів і модернізації (реконструкції) обладнання електростанцій енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей.

  В ході засідання обговорили оптимізацію графіків ремонтних кампаній атомних та теплових енергоблоків, обладнання гідроелектростанцій та ТЕЦ.

  «Цієї зими на нашу енергосистему очікує неабияке випробування – робота в ізольованому режимі. У тестовий період ОЕС має продемонструвати стабільну роботу, це необхідно для подальшої синхронізації з європейською системою ENTSO-E. Генеруючі компанії мають узгоджено виконувати планові ремонти, щоб забезпечити успішне проходження цього тестового періоду в режимі «острова», - наголосив Юрій Власенко.

  Він також закликав представників генеруючих компаній вчасно подавати необхідні документи Держенергонагляду для здійснення контролю за процесом підготовки до осінньо-зимового періоду та ремонтної кампанії.