• In English
 • Олександр Саєнко та Пітер Вагнер обговорили взаємодію України та ЄС в питанні реформи держуправління
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 вересня 2018 року о 19:28

  Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко та керівник групи підтримки України в Європейській комісії Пітер Вагнер обговорили питання взаємодії України з Європейським Союзом в реформі системи державного управління.

  Під час зустрічі Олександр Саєнко та Пітер Вагнер також обговорили нещодавній базовий звіт SIGMA, яка оцінювала загальний стан державного управління в Україні.

  Міністр Кабінету Міністрів нагадав, що при підготовці звіту використовувалася жорстка система оцінки, яку застосовують для потенційних членів ЄС.

  «Це було для нас певним викликом, але по багатьох критеріях ми отримали позитивний результат. І хоча цей звіт оцінює стан системи державного управління, яка нам дісталася з радянських часів - ця оцінка дуже важлива для нас як орієнтир, як і куди рухатись в інституційних змінах», - наголосив він.

  Вектором подальших дій, за словами Міністра, буде оновлення стратегії реформи і фокус на «вузьких» місцях, відображених у звіті.

  «Для нас дуже важливо провести реформу держуправління за максимально високими стандартами, адже вона – «мати» всіх інших реформ. І я вдячний Пітеру Вагнеру за високу оцінку вже здійснених змін», - підкреслив Олександр Саєнко.