• In English
 • В Центрі інформації та документації НАТО у Києві відбулась презентація-виставка фотокниги «WORLD WE DEFEND»
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 вересня 2018 року о 18:03

  Сьогодні у Києві, в Центрі інформації та документації НАТО, відбулась презентація-виставка фотокниги «Світ, який ми захищаємо» («WORLD WE DEFEND»).

  Презентуючи фотокнигу, прес-секретар Міністра оборони України полковник Вікторія Кушнір зазначила, що робота над проектом триває та невдовзі світ побачать нові фотокниги про українських захисників та українську землю, простих українців.

  «Ми повинні поважати наших героїв – вони виконують свій обов’язок. Книги нашого проекту відображають не лише військовослужбовців Збройних Сил України, але й людей, яких вони захищають», – наголосила Вікторія Кушнір та подякувала іноземним партнерам за увагу та підтримку України у боротьбі з агресором та її прагнення бути незалежною, вільною та демократичною.

  Варто додати, що фотокнига «Світ, який ми захищаємо» («WORLD WE DEFEND») - це вже друге видання в рамках проекту Міноборони, спрямованого на широке інформування суспільства про героїзм українських військовослужбовців, виховання молоді на героїчних вчинках наших солдатів та офіцерів-учасників операції Об’єднаних сил та Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, яке було презентовано в червні цього року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України.

  28 серпня відбулась презентація-виставка цієї фотокниги у Посольстві США у Києві.