• In English
 • Олександр Кубраков привітав Укрпошту з 30-річчям

  Укрпошта сьогодні:

  27 тисяч точок по всій Україні, близько 40 тисяч відданих працівників, що доставляють посилки вчасно, безперервно, швидко — за будь-яких умов. Попри обстріли і відсутність електроенергії, на фронті та в тилу. Це все – про Укрпошту. Сьогодні Головній пошті країни 30 років. 30 років трансформації, боротьби, конкуренції державної компанії на динамічному ринку України.

  Компанія показує стійкі результати. У 2023 році Укрпошта наростила кількість відправлень на 40%. Привезла 63,6 млн одиниць гуманітарної допомоги. У співпраці з Укрзалізницею перевезла 15 мільйонів посилок.

  Налагоджено авіасполучення з США. Завдяки цьому понад 1 мільйон українських товарів успішно реалізується на американських маркетплейсах.

  Укрпошта – єдиний поштовий оператор, який працює біля лінії фронту завдяки роботі пересувних відділень. Вони доставляють необхідні соціальні виплати, товари та посилки на фронт і швидко розгортають відділення на звільнених територіях. Наразі це понад 1800 пересувних відділень.

  Укрпошта зв’язує нас зі світом. Вона співпрацює з національними поштовими операторами понад 190 країн. Завдяки чому кожному українцю доступні понад 660 тисяч відділень по світу.

  Акцептовані кредитні угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку на суму 63 мільйонів євро та Європейським Інвестиційним Банком на суму 30 мільйонів євро. Завдяки цьому вдалося розбудувати надійну логістичну мережу, що покриває 100% території нашої країни – компанія здатна надавати цифрові послуги за будь-яких умов, незалежно від того чи є зв’язок, чи ні.

  Залишається також багато викликів, які потребують розвʼязання – від щоденного покращення клієнтського сервісу до тотальної цифровізації послуг. До речі, плануємо впродовж 2024 року 100% посилок користувачів сортувати автоматично, за допомогою роботизованих сортувальних ліній. Це суттєво вплине на якість та швидкість доставки.

  Вітаю колег з такою значущою датою, генерального директора Ігоря Смілянського. Дякую кожному працівнику за ці 30 років довіри, надійності, якості та роботи для кожного з нас.