• In English
 • ФДМУ розпочав процедуру приватизації державної частки ТРЦ Ocean Plaza
  Фонд державного майна України, опубліковано 02 лютого 2024 року о 10:18

  Фонд державного майна України розпочав процедуру приватизації 66,65% статутного капіталу ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь», що є власником ТРЦ Ocean Plaza.

  На поточному етапі Фонд формує аукціонну комісію, яка визначатиме умови та стартову ціну продажу санкційного активу, які будуть внесені на затвердження Кабінету Міністрів України.

  Як заявив Голова ФДМУ Віталій Коваль, приватизація державної частки ТРЦ Ocean Plaza відбувається у чітко визначеному законом порядку.

  «Санкційне майно – важливий для Фонду напрямок, адже кошти підуть на відновлення країни, а компанія отримує нових проукраїнських власників», – зазначив Віталій Коваль.

  Наразі Фонд очікує від ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь» надання пакету документів про фінансово-майновий стан товариства. Ця інформація необхідна для формування віртуальної кімнати даних, де потенційні інвестори зможуть ознайомитися з достовірними та детальними відомостями про виставлений актив.

  Також, до кінця лютого 2024 року ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь» надасть фінансову звітність за минулий рік.

  Нагадаємо, Фонд державного майна України – уповноважений орган з управління санційними активами. Торік Уряд затвердив Порядок управління санкційним майном, згідно з яким ФДМУ буде виставляти активи на Prozorro.Продажі, а отримані кошти йтимуть на рахунки Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.