• In English
 • Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Клодом Шарлем Вільдом

  2 червня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдова (за сумісництвом) Клодом Шарлем Вільдом.

  Сторони обговорили декілька проектів співпраці.

  "Порушили питання реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між АТ "Укрзалізниця" та компанією Stadler CIS AG. Це перспективний напрям взаємодії, який дасть змогу отримати Україні нові технології з виробництва рухомого складу для вітчизняної залізниці, що, зі свого боку, підвищить конкурентоспроможність продукції української машинобудівної галузі та збільшить чисельність висококваліфікованих фахівців", – повідомив Олег Уруський.

  За його словами, ще одним важливим питанням, яке потрапило в епіцентр уваги під час розмови, став розвиток співробітництва з UNIDO (Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку).

  "Співпраця з цією міжнародною організацією відкриє широкі можливості для залучення іноземних інвестицій у розвиток вітчизняного виробництва на основі сучасних підходів до екологічної безпеки", – наголосив Віце-прем’єр-міністр України й додав, що Уряд України визначив Мінстратегпром відповідальним органом за таке співробітництво.

  Крім того, сторони обговорили українсько-швейцарський проект "Створення бюджетного апарата штучної вентиляції легень у відповідь на виклики COVID-19".

  У ході плідної розмови Олег Уруський та Клод Шарль Вільд констатували високу позитивну динаміку розвитку двосторонніх відносин між Україною та Швейцарською Конфедерацією й висловили надію на успішність реалізації існуючих планів.

  Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Клодом Шарлем Вільдом Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Клодом Шарлем Вільдом Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Клодом Шарлем Вільдом