• In English
 • НАДС: Триває опитування «Державна служба в Україні: Ваша точка зору»

  Вже третій рік поспіль восени проходить Всеукраїнське опитування серед державних службовців «Державна служба в Україні: Ваша точка зору», яке цьогоріч триватиме до 17 жовтня 2021 року.

  З метою дотримання методології проведення дослідження, посилання на опитувальник НАДС надіслало до державних органів.

  У такий спосіб відслідковується динаміка змін та визначаються основні тенденції у формуванні організаційної культури на державній службі. Дослідження допомагає з’ясувати чи в правильному напрямку відбувається реформа державного управління та з якими новими викликами слід працювати.

  Минулого року у дослідженні взяли участь більше 32 тисяч державних службовців, що підтверджує актуальність питання формування якісної організаційної культури. З результатами попередніх опитувань можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3yB0hOj.

  Довідково

  Дослідження є продовженням спільного проекту «Цикл зворотного зв’язку державної служби» Секретаріату Кабінету Міністрів України, Асоціації українців-випускників провідних університетів світу «Професійний уряд» (PGA), Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) та Київської школи економіки (KSE). Опитування проводиться за підтримки Центру з питань доброчесності в оборонному секторі (CIDS, Норвегія) та із залученням науковців відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України».