• In English
 • Надходження до бюджетів Хмельниччини від продажу прав на земельні ділянки в лютому 2019 року склали 269,04 тис. гривень

  На Хмельниччині в лютому цього року проведено земельний аукціон, організований Головним управлінням Держгеокадастру регіону. Інвестори придбали права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 51,64 га розташовані на території Волочиського та Полонського районів Хмельницької області.

  Переможець торгів буде сплачувати 19,6% від нормативної грошової оцінки за земельну ділянку площею 41,43 га за межами населеного пункту Новолабунської сільської ради Полонського району Хмельницької області, що в грошовому еквіваленті становить 201,46 тис. гривень.

  Також зросла вартість оренди земельної ділянки площею 10,2 га за межами населеного пункту Авратинської сільської ради Волочиського району Хмельницької області. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 24,94 тис. грн до 67,58 тис. гривень. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету Хмельниччини 21,68% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  За підсумками аукціонів, проведених на Хмельниччині, розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 107 тис. грн до 269,04 тис. гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Хмельницької області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».