• In English
 • Міненерговугілля вивчає можливості постачання гірничошахтних матеріалів польського виробництва на українські шахти

  6 березня заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун провів робочу зустріч представниками польської делегації металургійного заводу «HUTA ŁABĘDY S.A.». У зустрічі також взяв участь генеральний директор Національної вугільної компанії Віталій Довгаль та представники Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля.

  Під час зустрічі обговорювалися питання щодо можливості налагодження взаємовигідного співробітництва з постачання гірничошахтного кріплення польського виробництва на українські вугледобувні підприємства.

  Анатолій Корзун повідомив про зацікавленість у співпраці  з урахуванням того, що наразі триває процес  реформування вугільної галузі та є потреба в модернізації підприємств. Крім того, відзначив позитивні відгуки щодо польського обладнання, яке постачалося на підприємства вугільної галузі України.

  Сторони обговорили перспективи можливої співпраці, а також досвід Польщі щодо реструктуризації вугільної галузі.

  За підсумками зустрічі домовилися розглянути питання щодо підписання Меморандуму між ДП «Національна вугільна компанія» та «HUTA ŁABĘDY S.A.» про наміри подальшого співробітництва. Цей документ має стати першим кроком для налагодження співпраці.