• In English
 • На Закарпатті зареєстровано понад 16 тис. земельних ділянок

  Упродовж І півріччя 2018 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали 27 373 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру.

  Однією із популярних послуг у сфері земельних відносин є надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Цьогоріч фахівці Закарпаття видали 7 975 таких документів. Найбільше витягів із кадастрової системи видано в Ужгородському (1 800), Тячівському (1 302) та Мукачівському (1 225) районах Закарпатської області.

  Крім того, державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Закарпаття зареєстрували 16 379 земельних ділянок. Найбільше наділів зареєстровано в Ужгородському (3 200), Мукачівському (2 886), Виноградівському (1 986) та Хустському (1 637) районах Закарпатської області.

  На Закарпатті громадяни також користуються електронними сервісами Держгеокадастру. Однією з найпопулярніших залишається електронна послуга щодо замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Упродовж звітного періоду на Закарпатті замовлено 3 013 таких документів.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.