• In English
 • На Тернопільщині завершується будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗСУ
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 червня 2019 року о 15:34

  На Тернопільщині, у Теребовлі, завершується будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців-контрактників окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід», в яких проживатимуть майже 400 військовослужбовців служби за контрактом.

  За словами начальника відділу капітального будівництва та ремонту Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління підполковника Володимира Клецуна, уже завершено оздоблення фасадів та закінчуються роботи в середині приміщень.

  «Перед тим, як здати житло в експлуатацію, підрядник має здійснити ще благоустрій території довкола казарм. Якщо погода не підведе, то уже незабаром, після усіх відповідних процедур, можна буде вселятися у новенькі приміщення», – зазначив підполковник Володимир Клецун.

  Слід зазначити, що нові казарми – це двоповерхові цегляні будівлі покращеного планування із просторими житловими приміщеннями, розділеними на двокімнатні блоки. У кожному блоці є санвузол. Будівлі збудовані за сучасними технологіями. Кімнати будуть обладнані меблями для кожного військовослужбовця.

  На кожному поверсі кухня з індукційними плитами та мікрохвильовками. У побутових кімнатах – пральні машини, сушарки і місця для прасування. В одному блоці проживатимуть до 10 військовослужбовців. Кожна казарма розрахована на 125 осіб.