• In English
 • На Сумщині для потреб військової частини торік збудували казарму поліпшеного планування, а до кінця поточного року буде зведено ще одну
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 березня 2018 року о 10:49

  У Глухові, що на Сумщині, для удосконалення комфорту проживання у військовому містечку частини, яка тут дислокується, за останні роки зроблено чимало. Значно покращена інфраструктура містечка, здано до експлуатації нові об’єкти житлового фонду та для забезпечення повсякденної діяльності.

  Як повідомили фахівці Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління, минулого року завершилося будівництво казарми поліпшеного планування, яка, за умовами проживання, більше нагадує гуртожиток, ніж казарму, на 300 чоловік. У казармі працює ефективна система опалення. Всі кімнати та приміщення обладнані новими меблями та побутовими приладами, зокрема в кожній кімнаті для потреб військовослужбовців є холодильники та телевізори.

  Також у військовому містечку проведені капітальні ремонтні роботи їдальні, де одночасно може харчуватися до 500 військовослужбовців.

  У містечку працюють нова трансформаторна підстанція та модульна котельня на твердому паливі.

  У найближчих планах будівництво у військовому містечку двоповерхової казарми поліпшеного планування на 125 військовослужбовців. Для цих потреб вже виділено 12,5 мільйона гривень. На даний час виконано роботи зі створення проекту, визначено місце будівництва і підготовлено документацію для проведення закупівлі робіт через систему “ProZorro”.

  Найближчим часом, після завершення процедури закупівлі робіт і настання сприятливих погодних умов, у гарнізоні розпочнеться будівництво нової казарми, яке буде завершено до кінця поточного року.