• In English
 • На Хмельниччині обговорили ДБН під час провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 26 березня 2018 року о 15:46

  Представники Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області взяли участь у семінарі-нараді для проектних та ліцензійних організацій регіону. З ініціативи Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області темою зустрічі стало питання дотримання вимог державних будівельних норм під час провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

  Під час заходу учасники обговорили основні зміни до нормативно-правових актів у галузі ліцензійної діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, організацію співпраці щодо виконання робіт протипожежного призначення, типові порушення, допущені ліцензіатами у ході виконання робіт.

  Крім того, експерти торкнулися питання встановлення порядку та основних вимог у ході прийняття в експлуатацію робіт протипожежного призначення, основних вимог та порядку проведення випробувань з визначення якості виконаних робіт з вогнезахисту будівельних конструкцій.

  Зі свого боку начальником інспекційного відділу Управління Держархбудінспекції на Хмельниччині Максимом Павлюком були надані роз’яснення щодо порядку застосування санкцій за порушення встановлених законодавством вимог у сферах містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил.