• In English
 • На Дніпропетровщині оновлюють Павлопільський дитячий садок за програмою «Велике будівництво»
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 квітня 2020 року о 11:34

  Дніпропетровська ОДА реконструює дитячий садок у Павлопіллі Нікопольського району. Дошкільний заклад – один із пріоритетних об’єктів, які входять до програми Президента України «Велике будівництво». Там виконали понад 50% робіт. Будівля вже має нову покрівлю та систему опалення. Робітники завершили утеплювати підвальне та горищне приміщення. Про це повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської ОДА.

  «За програмою «Велике будівництво» оновлюємо на Дніпропетровщині школи, стадіони, дитячі садочки, – зазначили у департаменті. – Зокрема, роботи киплять у Павлопіллі. Дітлахи отримають різнокольорову комфортну будівлю. Дошкільний заклад відповідатиме всім сучасним стандартам. Матиме облаштовану територію, гарну тепло- та гідроізоляцію».  

  Робітники виконали майже всі демонтажні роботи. Зараз монтують системи водо та електропостачання. Незабаром у будівлі з’являться нові вікна та двері. Далі за планом – улаштування утепленого фасаду, будівництво пандусів, ремонт сходових майданчиків. Цоколь та ґанки оздоблять керамічною плиткою. Насамкінець – виконають благоустрій подвір’я.

  Павлопільський дитсадочок розрахований на 110 дітей.

  Окрім Павлопільського, в області цьогоріч оновлять Миколаївський, Покровський, Іларіонівський та Чкалівський дитячі садки. До державного проекту «Велике будівництво» також увійшли школи у Волоському, Петропавлівці, Лихівці, Томаківці, Покровському.

  Відремонтують 5 спортоб’єктів. По одному – в Новомосковську Перещепиному та Кривому Розі. Ще два – у Дніпрі.