• In English
 • Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області опрацювали за принципом екстериторіальності майже 4 тисячі проектів землеустрою

  З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання 3 801 проект землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 3 711. Позитивну оцінку експертів отримали 2 953 проекти (80%), негативну – 758 (20%) робіт.

  За цей період на погодження до інших областей фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області направили 3 468 проектів землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 3 201. Позитивну оцінку експертів отримали 2 530 проектів (79%), негативну – 671 (21%).

  У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 16 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.