• In English
 • На Дніпропетровщині понад 11 тис. сімей переселенців отримали грошову допомогу
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 квітня 2020 року о 12:00

  Протягом березня понад 11 тис. сімей переселенців, які проживають на Дніпропетровщині, отримали грошову допомогу. Загальна сума виплат – майже 18 млн грн. На кожну родину – від 1 до 3 тис. грн. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

  «У період карантину працівники соцзахисту роблять усе для своєчасного надання адресної допомоги переселенцям. На допомогу для них у березні 2020 року Дніпропетровщина отримала з держбюджету майже 18 млн гривень. Такі виплати – щомісячні. Призначаються сім’ям для покриття витрат на проживання. Зокрема, оплату житлово-комунальних послуг», – зазначили у департаменті.

  Кошти виплатили родинам, які попередньо звернулися до органів соцзахисту із заявою. Отримувати грошову допомогу люди будуть протягом шести місяців. Цей термін можна продовжити.

  Переселенці, які потребують матеріальних виплат, можуть звернутися до районного управління соцзахисту за місцем фактичного проживання. Потрібно лише записатися по телефону. Відвідувачі мають бути у масках.  

  Нині на Дніпропетровщині – понад 73 тис. переселенців.