• In English
 • На Дніпропетровщині місцеві бюджети отримали більше 62 млн грн відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв

  У минулому році на Дніпропетровщині було нараховано 62,41 млн грн втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Всі нараховані кошти надійшли до бюджетів місцевих рад регіону.

  На проведення інвентаризації земель у Дніпропетровській області з цих коштів у 2018 році використано 6,09 млн грн, на проведення нормативно-грошової оцінки – 9,02 млн гривень.

  Крім того, 29,85 млн грн витрачено на впровадження заходів з охорони земель та 340 тис. грн на розроблення робочих проектів землеустрою щодо охорони земель.

  Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Дніпропетровської області акумульовано 145,60 млн грн, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них 6,47 млн грн – на рахунку обласної ради, 2,95 млн грн – на рахунках міст обласного підпорядкування, 8,95 млн грн – на рахунках районних рад та 127,23 млн грн – на рахунках міських, селищних, сільських рад.

  Довідково

  Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.