• In English
 • На Дніпропетровщині капітально відремонтували дорогу від Орлівщини до Вільного
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 10 квітня 2020 року о 12:29

  На Дніпропетровщині капітально відремонтували дорогу Орлівщина-Черкаське-Гвардійське-Вільне. 21 км автошляху тепер – із двошаровим асфальтовим покриттям, розміткою та світловідбивачами. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Серед пріоритетів облдержадміністрації на найближчі роки – розвиток інфраструктури регіону та будівництво якісних автошляхів у різних куточках Дніпропетровщини. В березні на більшості запланованих напрямків розпочалися ремонтні роботи. Першою завершили дорогу, яка поєднує селища Орлівщина та Вільне Новомосковського району, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вона має стратегічне значення для області. Йде через військові містечка Черкаське та Гвардійське, а далі виходить на харківську трасу».

  Підрядники привели до ладу 21 км дороги. Оновили покриття, нанесли розмітку та встановили світловідбивачі. Нині її готують до вводу в експлуатацію.

  Загалом у 2020-му на Дніпропетровщині відремонтують понад 100 км доріг місцевого значення. Зокрема – автошляхи Васильківка-Миколаївка, Верхньодніпровськ-Боровківка, Зелене-Богданівка-Богуслав, Просяна-Великомихайлівка, Іванівка-Радісне та Вишневе-Олександрівка.