• In English
 • На Дніпропетровщині капітально ремонтують ще одну ділянку дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 20 квітня 2021 року о 11:21

  У розпалі масштабне оновлення сільських доріг Дніпропетровщини. Зокрема, триває капремонт ділянки автошляху Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Техніка працює в районі населених пунктів Верхньодніпровськ і Підлужжя. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «В області оновлюємо місцеві автошляхи та мости. Наша мета «зшити» рівними, як полотно, дорогами усі населені пункти Дніпропетровщини. Нині у розпалі роботи у Верхньодніпровському районі», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.
  Капітальний ремонт триває на ділянці у понад 3,5 км. Це вже четвертий відрізок дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське, який оновлюють у цьому році.
  Дорожники зробили основу зі шлаку – облаштували «подушку» майже в 40 сантиметрів. Нині завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Далі на нього кластимуть верхній. Останнім штрихом зроблять розмітку та встановлять знаки. Закінчать цей відрізок, візьмуться за наступний.

  Загальна довжина дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське – 29 км. Її капітально ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».