• In English
 • Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Секретарем з міждержавних відносин Святого Престолу Архієпископом Полом Річардом Ґаллахером
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 20 квітня 2021 року о 10:43

  20 квітня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із секретарем з міждержавних відносин Святого Престолу Архієпископом Полом Річардом Ґаллахером.

  Дмитро Кулеба поінформував співрозмовника щодо масованого нарощування Росією військової присутності вздовж українського кордону, загострення безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях України та підвищення інтенсивності російської дезінформації.

  Дмитро Кулеба висловив вдячність за солідарність Святого Престолу і особисто Його Святості Папи Франциска з Україною та підтримку у час, коли наша держава протистоїть збройній агресії Росії. Глава зовнішньополітичного відомства підтвердив відданість нашої держави політико-дипломатичному шляху врегулювання.

  Співрозмовники приділили окрему увагу двосторонній співпраці та обговорили подальший розвиток політичного діалогу України та Святого Престолу.