• In English
 • На Черкащині введено в експлуатацію 48 об’єктів будівництва у 2018 році
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 02 лютого 2018 року о 11:22

  На початку 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області введено в експлуатацію 48 об’єктів будівництва.

  Зокрема, прийнято в експлуатацію після проведених робіт з реконструкції та капітального ремонту соціально важливі об’єкти.

  Так, із об’єктів соціально-інженерної інфраструктури, завершені роботи з капітального ремонту вуличного освітлення вулиць Терешківська, Соборна, 40-річчя Перемоги, Нахімова в місті Шпола. Завершено реконструкцію мережі вуличного освітлення в селі Куцівка Смілянського району, вул. Київської в місті Каневі.

  Також прийнято в експлуатацію реконструйовану систему газопостачання структурного підрозділу КЗ "Черкаський районний центр медико-санітарної допомоги" Черкаської районної ради по вул. Шевченка, 45а в селі Худяки Черкаського району, теплові мережі Дніпровської водоочисної станції КП "Черкасиводоканал" в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради в межах населеного пункту с. Сокирно, розвідувально-експлуатаційну свердловину Золотоніської ЦРЛ.

  Збудовано та завершено роботи з будівництва нової мережі електропостачання  по вул. Сахалінській в місті Жашків.

  Із об’єктів спортивного призначення прийнято в експлуатацію баскетбольний майданчик з поліуретановим покриттям по вул. Соборній в м. Жашків.

  Всього за січень 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області зареєстровано 62 дозвільних документа у сфері будівництва, із них 14 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 46 декларації про готовність об’єкта до експлуатації та видано 2 сертифікати, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.