• In English
 • Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідала американська делегація
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 лютого 2018 року о 11:12

  На Львівщину завітали представники ЗС США на чолі з командувачем Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенантом Крістофером Каволі. Також до складу іноземної делегації увійшли командувач 7-го командування підготовки Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі бригадний генерал Антоніо Агуто та інші представники американської армії.

  Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів гостям про умови та особливості підготовки підрозділів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також висловив слова щирої подяки американським колегам за вагомий внесок у процес навчання українських воїнів.

  Перебуваючи у Центральному містечку, генерал-лейтенант Крістофер Каволі ознайомився з можливостями Центру імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів. Також він зустрівся з особовим складом інструкторів ЗС США, які проводять підготовку підрозділів ЗС України в рамках діяльності “Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна”.

  На одній з ділянок полігону американські гості також мали можливість поспостерігати за ходом проведення занять на тему: “Протидія саморобним вибуховим пристроям” й “Тактична медицина”.