• In English
 • МЗС України запускає чотири нові мовні версії веб-порталу та акаунтів МЗС у соціальній мережі «Х»
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 23 лютого 2024 року о 12:49

  23 лютого Міністерство закордонних справ України запускає чотири нові версії офіційного веб-порталу та акаунтів у соціальній мережі “Х”: арабською, іспанською, португальською та французькою мовами.

  До другої річниці російського повномасштабного вторгнення МЗС України розширює свою присутність в інформаційному просторі країн Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.  

  “Дуже важливо розповідати світові правду про російську агресію проти України. Комунікаційна команда МЗС працює над донесенням до більш широкої аудиторії перевіреної, не спотвореної російською пропагандою інформації. Завдяки сторінкам МЗС новими іноземними мовами ми зможемо охопити більшу кількість іноземних аудиторій”, - зазначив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

  Актуальні події, новини МЗС та загальна інформація про Україну - ось основний інструментарій, який стане доступним на сайті МЗС арабською, іспанською, португальською та французькою мовами. 

  Крім того, важливим елементом є розділ інформації про російську збройну агресію проти України, який також присутній у новоутворених версіях веб-порталу МЗС України. 

  Для зручності іноземних громадян, які планують подорож до України, на іншомовних версіях веб-порталу МЗС створені розділи, де можна дізнатися довідкову інформацію з консульських питань. 

  Мовні версії веб-орталу будуть поступово розширюватися та наповнюватися актуальними тематичними матеріалами. 

  Веб-портал МЗС: арабською, іспанською, португальською, французькою

  Соціальна мережа “Х”: @MFA_UA_arabic, @MAE_Ucrania, @MRE_Ucrânia, @MAE_Ukraine