• In English
 • МІП: У День Незалежності фестиваль "Твоя Країна fest" зібрав тисячі людей у Маріуполі
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 27 серпня 2018 року о 14:56

  У День Незалежності, у прифронтовому Маріуполі (Донецька область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся фестиваль української музики "Твоя Країна fest".

  Тисячі людей прийшли на Площу Свободи послухати українські пісні у виконанні гуртів "Мандри", "Антитіла", "Тартак", GrozovSka Band, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

  "Відзначили разом з колегами-артистами День Незалежності потужним концертом у Маріуполі. Публіка - просто неймовірна, енергетика шалена!" - поділився враженнями лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко (Фома).

  "Українські пісні, українська мова у Маріуполі - це не політика. Це своєрідна подяка тим, хто відстоював і відстоює Україну. Це складний регіон, але щирість глядачів, що прийшли на #ТвояКраїнаFest, остаточно довела - у День Незалежності ми мали бути саме тут", - зазначив Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

  Основна мета "Твоя Країна fest" – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.

  Нагадаємо, 11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську, неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом.