• In English
 • Мінветеранів та Житомирська міська рада підписали Меморандум про запуск спільного пілотного проекту щодо обслуговування захисників України та родин загиблих воїнів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 09 червня 2021 року о 17:47

  Сьогодні під час робочої поїздки до Житомирської області Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна  відвідала нещодавно відкритий «Прозорий  офіс», в якому обладнано два робочих місця для надання адміністративних послуг ветеранам та сім’ям загиблих захисників України.

  Житомир став першим містом в Україні, в якому був реалізований пілотний проект «Адмінсервіс Ветеран».

  Юлія Лапутіна відзначила, що  гідні умови  для  ветеранів, де вони зможуть  швидко та ефективно отримувати послуги мають бути створені по усій Україні. Тому Мінветеранів буде підтримувати і допомагатиме реалізовувати такі проекти і в інших  обласних центрах.

  «Перебуваючи на  Житомирщині, відчувається, що тут живе багато захисників України. Поруч з вами живуть багато воїнів,  які першими взяли участь в самих активних боях у визволенні наших населених пунктів. Тільки громада, воїни, суспільство, активісти та волонтери разом змогли надати відсіч російській агресії. Житомирщина своїм прикладом допомагала військовим, а військові допомагали звільнити країну і завдяки цьому ми відвоювали наші території й переможемо далі. Вдячна місцевій владі, яка сьогодні багато приділяє уваги  підтримці і вирішенню проблем наших захисників», - зазначила Юлія Лапутіна.

  В свою чергу, голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин, зазначив, що  «Прозорий офіс» має стати для ветеранів тим місцем, де вони отримають увагу та підтримку.

  «Адмінсервіс Ветеран» - пілотний проект в Україні. Адмінпослуги ветеранам та сім’ям загиблих надаватимуть фахівці міської ради та Міністерства у справах ветеранів. Це безперечно покращить якість надання послуги, пришвидшить темп. Важливо, що першим проект запрацює в Житомирі. Адже саме наше місто й область – край, звідки у 2014 році на війну пішла найбільша кількість добровольців. Тільки в Житомирі живуть близько 4000 учасників АТО/ООС та членів родин загиблих військових. Тож і послуги мають бути на найвищому рівні», - розповідає міський голова.

  Довідково

  «Прозорий офіс» знаходиться в м. Житомирі, на площі Польовій, 8.