• In English
 • Національна академія внутрішніх справ підвищуватиме цифрову грамотність здобувачів і науково-викладацького складу в межах Дія.Цифрова освіта
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 червня 2021 року о 17:36

  Здобувачі та науково-викладацький склад Національної академії внутрішніх справ підвищуватимуть цифрову грамотність у межах проекту Дія.Цифрова освіта. Зокрема, складатимуть національний тест на цифрову грамотність Цифрограм і ознайомляться з освітнім серіалом «Тренінг для тренерів», щоб стати амбасадорами цифрової освіти. 

  Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум із Національною академією внутрішніх справ.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що також передбачається впровадження нових цифрових проектів і програм на базі закладу вищої освіти правоохоронної спрямованості.

  Ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй зазначив: «Академія готує висококваліфікованих працівників для системи МВС, слідчих, криміналістів, оперуповноважених. Ми усвідомлюємо потреби та виклики сьогодення, тому маємо динамічно реагувати на всі сучасні тенденції в цифровому просторі та імплементувати їх у навчальний процес та роботу нашого вишу».