• In English
 • Мінветеранів створює комунікаційну платформу з визначення статусу родин загиблих захисників
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 жовтня 2021 року о 11:50

  За результатами зустрічі Президента України Володимира Зеленського з членами родин загиблих захисників України та на виконання протокольного доручення Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля, в Міністерстві у справах ветеранів України відбулася нарада із представниками Ради родин загиблих захисників. У зустрічі взяли участь очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна, представники Офісу Президента і профільних директоратів Міністерства.

  Учасниками були обговорені нагальні питання, зокрема визначення статусу членів сім`ї загиблих захисників України на законодавчому рівні.

  «Питання ветеранської політики – це питання національної безпеки. Особливе значення для суспільства має тема визначення статусу родин загиблих. Тому ми маємо створити відповідний юридично бездоганний механізм, який буде працювати. Шлях до цього – прозора комунікація між усіма учасниками процесу», - наголосила Міністр у справах ветеранів.

  Юлія Лапутіна дала доручення апарату Міністерства у комунікації з родинами загиблих підготувати відповідні юридичні напрацювання, які ляжуть в основу законодавчих ініціатив. Наступна робоча зустріч, де будуть обговорені конкретні пропозиції, запланована на п`ятницю, 22 жовтня.