• In English
 • Мінветеранів працює над змінами до закону про фізкультуру та спорт, щоб зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 березня 2021 року о 18:48

  Мінветеранів працює над змінами до закону про фізкультуру та спорт, щоб зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час відвідин спорткомплексу КБ-75 м. Кривий Ріг в рамках робочої поїздки на Дніпропетровщину.

  «Ми маємо зламати стереотип і зробити так, щоб ветеран сприймався не як тягар, а став локомотивом розвитку громади та суспільства. А заняття спортом – піднімає дух воїнів, які воювали. Наразі ми працюємо над тим, щоб внести зміни до закону про фізичку культуру і спорт та зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності. Це дозволить поряд з іншими видами спорту отримати відповідне державне фінансування, щоб це було на державному рівні Міністерства молоді та спорту та Мінветеранів.

  Міністр також нагадала, що наразі в Україні відбуваються відбіркові змагання до національної збірної, яку запросили у США на «Ігри Воїнів». Вона запропонувала містянам Кривого Рогу, які є учасниками АТО/ООС та мають поранення, або вади внаслідок війни, ознайомитися з інформацією на офіційному сайті Warrior Game та долучитися до програми.

  «Ми цим дуже пишаємося. 40 українських військовослужбовців-ветеранів візьмуть у вересні участь у цих іграх, і сподіваюся, що й ваші містяни будуть представлені в них», - підкреслила Юлія Лапутіна.