• In English
 • У Кривому Розі Міністр у справах ветеранів вшанувала пам’ять загиблих воїнів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 березня 2021 року о 20:43


  Під час робочої поїздки на Дніпропетровщину Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна відвідала Алею Слави у м. Кривий Ріг, де поклала квіти до пам’ятників загиблих воїнів та чорнобильців.

  «Допоки буде пам’ять про них, допоки ми будемо розуміти, що вони полягли за Україну – вони будуть живі. Ми маємо продовжувати відстоювати інтереси нашої держави, за які вони воювали і загинули», - сказала Юлія Лапутіна.

  Міністр подякувала громаді міста за гідне вшанування пам’яті захисників.

  «Створений в пам’ять про події в Іловайську меморіал «Іловайський хрест» має символічне підґрунтя. Хто був у Донецькій області та бачив війну зрозуміють, що значать чорні соняшники. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять героїв на місці козацької сили. Символічно, що в основі меморіалу - козацький хрест», - сказала Міністр у справах ветеранів України.

  Меморіал, відкриття якого відбулося 29 серпня 2020 року, у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, установлено у Сквері Героїв.

  Головний елемент стели – металевий хрест Збройних Сил України з мечами та написом «Іловайськ 2014». Саме так виглядає нагрудний знак, який вручався бійцям, що вийшли з-під Іловайська, та близьким загиблих.