• In English
 • Мінсоцполітики продовжує співпрацю з Посольством США в Україні з питань протидії торгівлі людьми
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 28 січня 2022 року о 17:31

  Відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з виконуючою обов’язки директора Офісу моніторингу та протидії торгівлі людьми Посольства США в Україні Кері Джонстоун з питань протидії торгівлі людьми в онлайн-форматі.

  Марина Лазебна висловила вдячність Державному департаменту США, а також Посольству США в Україні за багаторічну співпрацю у сфері захисту прав людини, зокрема протидії торгівлі людьми.

  Міністр поінформувала учасників зустрічі про діяльність Мінсоцполітики як національного координатора у сфері протидії торгівлі людьми, захисту прав осіб, які постраждали від цього злочину, а також розробку та удосконалення законодавства у цій сфері, в тому числі Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

  „У проекті майбутньої програми ми плануємо передбачити конкретні завдання і заходи, які будуть спрямовані на подолання сучасних викликів у сфері протидії торгівлі людьми, а також виконання рекомендацій міжнародних організацій, наданих Уряду України. Я маю сподівання, що майбутня програма стане важливим координуючим документом для подальшої роботи всіх дотичних структур”, - сказала Міністр.

  Кері Джонстоун висловила підтримку та високо оцінила зусилля, яких докладає Мінсоцполітики з метою посилення координації діяльності органів влади, збільшення кількості осіб, які звертаються за допомогою, а також налагодження тісної співпраці з міжнародними та громадськими організаціями.

  „Наша мета – забезпечити швидке реагування на існуючі виклики з метою надання допомоги якомога більшій кількості осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Нам необхідно консолідувати зусилля органів влади та громадськості, щоб посилити роз’яснювальну роботу серед населення про ризики стати жертвою злочинців”, – наголосила Міністр.

  Представники Мінсоцполітики та Посольства США в Україні позитивно оцінили існуючу співпрацю, а також домовилися продовжувати спільну роботу, спрямовану на вирішення проблемних питань у сфері протидії торгівлі людьми.