• In English
 • МОН: Триває інформаційна комунікаційна кампанія щодо підтримки випускників ЗЗСО з тимчасово окупованих територій
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 28 січня 2022 року о 18:01

  Триває інформаційна комунікаційна кампанія «Через освіту – до нового життя», спрямована на підтримку випускників ЗЗСО з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму. Молодь, якій вдалося вступити до університетів України, ділиться досвідом і розповідає про державну підтримку здобувачів освіти з ТОТ, квоти та спрощену систему подачі документів.

  Героїнею 5 серії стала Надія з Горлівки, яка вчиться програмуванню в Донецькому національному технічному університеті, який наразі розташований у місті Покровськ. Дівчина порівнює себе з «тією самою розумницею з фільмів, яка знайде будь-яку інформацію та залізе в будь-який комп’ютер». Надія була зарахована на навчання за квотою-2, що дає право молоді з тимчасово окупованих територій вступати до закладів вищої освіти на основі вступних іспитів. Майбутня кіберзахисниця цінує перспективи навчання в Україні та мріє про міжнародну кар’єру, яку побудує завдяки отриманим у ДонНТУ знанням.

  Дізнатися більше про умови вступу до українських ЗВО:

  Інформаційну кампанію реалізує Центр стратегічних комунікацій StratCom Ukraine разом з освітніми центрами «Крим-Україна», «Донбас-Україна» та підрозділами Державної прикордонної служби України в Донецькій, Луганській, Харківській і Херсонській областях за координації Міністерства освіти і науки.