• In English
 • Мінрегіон: У Мелітополі відкрили реконструйовану спортивну школу
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 16 червня 2021 року о 19:53

  У місті Мелітополь Запорізької області відновили дитячо-юнацьку спортивну школу № 3. Капітальний ремонт закладу реалізували у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

  «Впевнений, що ця спортивна школа стане платформою для розвитку й становлення майбутніх чемпіонів. Капітальний ремонт закладу проводили за кошти програми для відновлення України, яка реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком, та за кошти місцевого бюджету. Мета Мінрегіону — аби кожна громада була забезпечена якісною спортивною інфраструктурою», — наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  Відтак, у спортивному навчальному закладі з’явились три нових зали: з плавання, вільної боротьби та сумо. Водночас були оновлені приміщення для баскетболу та гандболу, які наразі сертифікують для проведення матчів міжнародного рівня. Також у спортивній школі побудували новий зал із спецобладнанням та LED-екраном, де проходитимуть заняття для підвищення кваліфікації тренерів. На території здійснили благоустрій, відновили тренажерний майданчик та звели поле для пляжних видів спорту, зокрема, волейболу.

  «Цей спортивний комплекс є знаковим не тільки для міста, а для всього регіону. Переконаний, що тут кожен юний спортсмен зможе реалізувати свій потенціал. Бажаю кожному з них успіхів та перемог», — підкреслив заступник очільника Мінрегіону Іван Лукеря.

  Зазначимо, відновлена спортивна школа входить до переліку проектів, які реалізуються в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Наразі у межах Програми в Мелітополі реалізують 15 об’єктів, 8 з яких вже ввели в експлуатацію.

  Нагадаємо, раніше у Мелітополі після реконструкції відкрили міський пологовий будинок. Цей об’єкт також реконструювали завдяки Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України.