• In English
 • Міністр оборони проінспектував хід будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 квітня 2019 року о 16:26

  Сьогодні, 17 квітня, під час робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони України Степан Полторак проінспектував хід будівництва військових гуртожитків поліпшеного планування для особового складу військових частин Збройних Сил України в смт Старичі.

  «На цьому місці ще рік тому не було нічого. Сьогодні вже побудували гуртожитки на 1500  військовослужбовців, у планах – практично ще стільки ж. Крім того, почали вже будувати будинки для сержантів та сімейних військових. Пріоритет – завершити проект по будівництву житла і рухатися вперед та жити в комфортних умовах», – зазначив Степан Полторак.

  Крім того, Міністр оборони відвідав підрозділ 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила на Яворівщині.

  Глава вітчизняного оборонного відомства оглянув стан будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників, а також інші об’єкти військової інфраструктури бригади та перевірив готовність підрозділів тилового забезпечення до зустрічі особового складу частини після повернення з району проведення операції Об’єднаних сил.