• In English
 • Мінінфраструктури проводить серію тренінгів для роботи з функціоналом «Знищене майно» в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна

  Це вже другий етап тренінгів для представників органів місцевого самоврядування (ОМС) для роботи з Реєстром пошкодженого і знищеного майна (РПЗМ) в рамках послуги єВідновлення.

  Цього разу тренінги присвячені роботі з функціоналом «Знищене майно» та особливостям роботи комісій з розгляду питань щодо компенсації за знищені об’єкти нерухомості. Зазначимо, що від ефективності роботи комісій та навичок взаємодії з РПЗМ залежить швидкість опрацювання заяв громадян та успішна реалізація державної допомоги єВідновлення.

  На тренінгах представники ОМС разом з командою Мінінфраструктури, USAID/UK aid проектом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах, проектом HOVERLA / проект USAID вУкраїні та за участю Міністерства юстиції України опрацьовували навички роботи з функціоналом «знищене майно» в РПЗМ. Також розглядались особливості та методичні рекомендаціі роботи Комісій з розгляду заяв на компенсації. Зокрема, питання прийому та обробки заяв від громадян, формула розрахунку розміру компенсації за знищене майно, поточні приклади з роботи комісій в тому числі майнові питання.

  В тренінгах за підтримки Всеукраїнської асоціації громад беруть участь понад 1000 представників громад зі всіх областей України. Сьогодні експерти розбирали з громадами питання, які виникли в процесі першого тижня тестування послуги. За перший тиждень роботи послуги 2159 заяв було подано на компенсацію за знищене житло.

  Нагадаємо, наразі діє програма єВідновлення, в рамках якої всі громадяни України чиє житло пошкоджено або знищено внаслідок збройної агресії рф, зможуть скористатись послугою на компенсацію. 10 травня стартував перший етап програми - компенсація за житло, яке отримало незначні пошкодження. Наразі розпочато етап по компенсації за знищене житло внаслідок збройної агресії рф.

  Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті https://erecovery.diia.gov.ua/

  Також додаткову інформацію можна отримати на спеціальній урядовій гарячій лінії 1545 або чат-боти Урядового контактного центру за посиланням:

  Telegram – https://t.me/GovernmentContactCenter_bot

  Facebook – https://www.facebook.com/kontactcentre/