• In English
 • Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 серпня 2023 року о 13:40

  У Києві, на Софійській площі, відбулися офіційні заходи з нагоди Дня незалежності України.

  У церемонії взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов, українські воїни та представники іноземних держав.

  «Українську незалежність з українських рук ми не випустимо. Ми всі обʼєднані цим відчуттям. Пам’ятаємо, через що пройшов український народ. Бачимо, що загрожує. Б’ємося з ворогом. І знаємо, що ми вміємо. Уміємо перемагати! І переможемо!» — сказав Президент України.

  Прем’єр-міністр у своєму привітанні подякував кожному захиснику та захисниці, які зі зброєю в руках боронять рідну землю.

  «Дякую волонтерам, рятувальникам, медикам та вчителям. Дякую енергетикам та комунальникам. Кожен на своєму місці робить все що може, аби день перемоги настав якнайшвидше. Разом ми велика сила, яка рухає Україну вперед. Разом вистоїмо, переможемо, відбудуємо», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України