• In English
 • Мінінфраструктури: Безбарʼєрність має стати обовʼязковою складовою відбудови регіонів України

  У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України пройшло четверте засідання «Команди підтримки громад» (Community Support Team) під головуванням заступника Міністра Олександри Азархіної та під егідою радника – уповноваженої Президента України з питань безбарʼєрності Тетяни Ломакіної. Головне завдання цієї робочої групи — обʼєднати зусилля представників ініціатив, програм та проектів, залучених до відновлення на місцевому розвитку для синхронізації заходів відновлення та пріоритизації першочергових потреб громад. 

  «Мінінфраструктури відіграє ключову роль в питаннях безбарʼєрності та доступності. Сьогодні держава зосереджує зусилля на вдосконаленні нормативної бази, гармонізуючи європейські стандарти у питаннях безбарʼєрності. Ми прагнемо, аби реалізація принципів безбарʼєрності була обовʼязковою, наскрізною складовою процесу як фізичної відбудови регіонів, так і в питаннях надання сервісів та послуг на місцях», — відзначила Олександра Азархіна. 
  У свою чергу радник — уповноважена Президента України з питань безбарʼєрності Тетяна Ломакіна розповіла про роботу з територіальними громадами в питаннях впровадження безбарʼєрності.
  «Безбарʼєрне суспільство - це мрія, до якої ми маємо прагнути попри війну та супутні перешкоди. Адже безбарʼєрність стосується кожного з нас у питаннях вільного доступу до роботи, освіти, спілкування та пересування в просторі. На локальному рівні ми прагнемо того, аби українські громади працювали над програмами і планами заходів у контексті запровадження безбарʼєрності, виконували та вимірювали результати та досягнення», — заявила Тетяна Ломакіна. 
  Нагадаємо, що до участі у засіданнях робочої групи запрошуються проекти, ініціативи та програми партнерів з розвитку, які працюють над відновленням та розвитком спроможності територіальних громад. З відповідними пропозиціями можна звертатися до Секретаріату робочої групи на електронну адресу: azarkhin@mtu.gov.ua
  Більше - на веб-сайті Мінінфраструктури за посиланням.