• In English
 • Мінінфраструктури узгодило плани співпраці з ЄБА у галузі морського та річкового транспорту
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 25 червня 2021 року о 13:12

  Відбулася перша зустріч заступника Міністра інфраструктури Юрія Васькова та представників комітету логістики Європейської Бізнес Асоціації.

  Головною темою став розвиток сучасної річкової та морської інфраструктур. А саме:

  Перспективи подальшого зниження ставок портових зборів.

  Робота із відповідними підзаконними нормативно-правовими актами щодо закону про внутрішній водний транспорт.

  Робота над законопроектом про створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів.

  Окремий фокус зустрічі – робота стивідорів, зокрема:

  • необхідність доопрацювання Правил надання послуг у морських портах;
  • зміни ведення Реєстру морських портів й відповідна постанова КМУ;
  • порядок компенсації інвестицій у портову інфраструктуру та очікування бізнес-спільноти щодо затвердження Урядом відповідного документа.

  «Для Міністерства важлива співпраця та конструктивний діалог з представниками експертних бізнес-асоціацій. European Business Association — наші стратегічні партнери у багатьох питаннях, зокрема й у розвитку водної інфраструктури. Наразі галузь водного господарства потребує реформування і часто це є можливим через залучення інвестицій, зокрема і на стратегічні об’єкти. Ми активно працюємо у напрямку напрацювання необхідних для галузі законодавчих змін. Сьогодні з колегами провели першу зустріч, але впевнений, що продовжимо співпрацю і надалі», — розповів заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков.

  Об’єднуючи більш ніж 1 000 компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот українського бізнесу. Одна зі сфер діяльності Асоціації — захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на державному рівні. ЄБА працює за підтримки Європейської Комісії в Україні.

  Нагадаємо, що Юрія Васькова на початку червня Уряд призначив заступником Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова.