• In English
 • Олексій Чернишов: Понад три тисячі мешканців громад уже користуються Платформою СВОЇ
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 25 червня 2021 року о 12:53

  У 55 громадах України запрацював чат-бот СВОЇ для покращення взаємодії місцевої влади і громадян. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  «До системи СВОЇ вже під’єднано понад 50 громад, а це – понад 3200 користувачів. Завдяки чат-боту СВОЇ громадяни можуть спілкуватися з місцевою владою та впливати на її рішення, отримувати консультації щодо державних сервісів і дізнаватися новини своєї громади через смартфон», – зазначив Олексій Чернишов.

  Платформа СВОЇ – конструктор, завдяки якому можна побудувати зручну взаємодію місцевої влади з громадою. До системи може під’єднатися будь-яка громада та отримати безоплатний доступ до шести сучасних інструментів взаємодії: веб-сайт, чат-бот у Viber і Telegram, система електронних петицій, громадські бюджети, електронні консультації, геосистема «Відкрите місто».

  Зазначимо, щоб під’єднатися до платформи, необхідно заповнити форму на сайті.

  Довідково

  Платформу СВОЇ розроблено завдяки партнерству Мінцифри, Мінрегіону і Програми EGAP, що фінансується Швейцарією і реалізується Фондом Східна Європа.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що цифровізація регіонів підвищить якість та комфорт життя у громадах, відтак, цей напрям — серед пріоритетів у роботі Мінрегіону.