• In English
  • Мінінфраструктури розпочинає експериментальний проект доступу до ринку річкових перевезень, - Владислав Криклій
    Міністерство інфраструктури України, опубліковано 17 травня 2021 року о 11:07

    Урядом схвалена постанова КМУ «Про реалізацію експериментального проекту щодо заходження до річкових портів України суден під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів України про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, без отримання одноразових тимчасових дозволів». Нею запроваджується реалізація вищезазначеного проекту до 31 грудня поточного року з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання для доступу до ринку річкових перевезень. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

    «Розвиток внутрішніх водних шляхів – один із головних пріоритетів Міністерства. Вищезазначеним проектом ми створюємо сприятливі умови для доступу до ринку річкових перевезень для суб’єктів господарювання, зокрема для іноземних невійськових суден під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів України про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, без отримання одноразових тимчасових дозволів», - зазначив Владислав Криклій.

    За його словами, враховуючи нагальні потреби ринку в умовах розвитку водних перевезень, впровадження цього проекту дозволить забезпечити конкурентоспроможність річкових портів у порівнянні з морськими портами, де не передбачено отримання будь-яких дозволів, збільшити обсяг перевалки вантажів і в цілому покращити розвиток річкового транспорту.