• In English
 • Мінекономіки налагодило взаємодію з ДАБІ щодо вирішення проблемних питань бізнесу

  Мінекономіки спільно з Держархбудінспекцією та Мінрегіоном налагодили взаємодію у вирішенні проблематики, пов’язаної з набуттям права на виконання будівельних робіт та введенням в експлуатацію виробничих об’єктів.

  Так, Мінекономіки ініціювало низку систематичних зустрічей за участю керівника Держархбудінспекції Сергія Галіцина, першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Василя Лозинського та заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталі Козловської для моніторингу цього питання.

  За інформацією, яку надали облдержадміністрації України, 5 областей повідомили про 16 суб’єктів господарювання, у яких є проблемні питання, які виникають під час комунікації з Держархбудінспекцією. 16 областей повідомили про те, що робота з Держархбудінспекцією налагоджена та проблем щодо цього питання немає, 3 – про відсутність звернень від підприємств. Відповідний перелік суб’єктів господарювання було сформовано та направлено Держархбудінспекції, яка сприятиме пришвидшенню перевірки документів, що поступили від заявників.

  «За потреби Держархбудінспекцією буде організовано та забезпечено вжиття заходів щодо надання вичерпних фахових консультацій з метою приведення документації у відповідність до законодавства», - йдеться у повідомленні ДАБІ на їх офіційному сайті.

  Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький висловив подяку керівництву Держархбудінспекції та іншим учасникам за співпрацю в оперативному вирішенню проблемної ситуації.

  «Мінекономіки вживає всіх заходів для вирішення будь-яких проблемних ситуацій, які можуть виникнути у підприємців під час оформлення документів на отримання державної підтримки – на всіх етапах підготовки цих документів. Дякую Держархбудінспекції за оперативність та розуміння, адже підтримка бізнесу є пріоритетом Уряду», - прокоментував Тарас Висоцький.

  Слід зазначити, що сьогодні, 16 квітня, вже відбулася одна з таких консультативних зустрічей Держархбудінспекції з бізнесом, де розглядалися кейси проблемних питань щодо об’єктів сільськогосподарського призначення Полтавської та Київської областей.

  Крім того, Мінекономіки на основі звернень від бізнесу направило запит до Міністерства цифрової трансформації України щодо проблем із реєстрацією декларацій про початок будівельних робіт через онлайн-сервіс державних послуг «Портал Дія». Мінекономіки сподівається на сприяння Мінцифри щодо вирішення цього питання.