• In English
 • Мінцифри, НБУ і ПУМБ підготують освітній серіал про фінансову грамотність
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 05 березня 2021 року о 10:17

  Міністерство цифрової трансформації, Національний банк і ПУМБ підготують освітній серіал для платформи Дія.Цифрова освіта на тему фінансової грамотності — «Фінансовий сенсей».

  Для цього Мінцифри підписало меморандум про співпрацю з ПУМБ.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що Мінцифри активно створює освітні продукти для українців на тему фінансових інструментів, зокрема онлайн-іструментів.

  «Я часто наголошую, що показники фінансової грамотності в Україні — одні з найнижчих у Європі. Тому ми в рамках національного проекту Дія.Цифрова освіта змінюємо цю ситуацію», - зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

  Це продовження реалізації проектів у рамках співпраці, яка почалася близько року тому після підписання меморандуму між Мінцифрою та Національним банком України.

  Зокрема, співпраця Мінцифри та ПУМБ спрямована на підвищення фінансової грамотності молодіжної аудиторії українців.

  «Фінансова грамотність — зона відповідальності держави та банків. Ми прагнемо, щоб українці правильно користувалися фінансовими продуктами та послугами, вміли обирати пропозиції банків відповідно до своїх потреб, використовували сучасні можливості дистанційного обслуговування та дотримувались правил безпеки. Для цього регулярно проводимо навчання клієнтів фінграмотності на своєму сайті, у соцмережах, на медіамайданчиках, під час освітніх заходів», - додав Сергій Черненко, голова Правління ПУМБ.

  Презентація освітнього серіалу запланована на квітень 2021 року.