• In English
 • Мінагрополітики отримало бюджет на повноцінний запуск Міністерства, - Роман Лещенко

  Сьогодні, 15 квітня, Міністерство аграрної політики та продовольства України отримало бюджет на повноцінний запуск відомства. За це проголосували 275 народних депутатів. Йдеться про зміни до бюджету України, яким передбачено забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України (№5197-2). Про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства  Роман Лещенко, наголосивши, що минуло майже чотири місяці з моменту доленосного поновлення відомства.

  «Стартуємо фактично із нуля, тому питання ресурсу було в пріоритеті. Незабаром будемо спроможні підтримувати аграріїв та галузь, фіналізувати земельну реформу, запустити реформу зрошення та меліорації, боротись за нові експортні ринки та інвестиції для агросектору та багато іншого», - зазначив він.

  Роман Лещенко підкреслив, що в усьому світі аграрний сектор працює під керівництвом окремого профільного міністерства. Саме воно формує політику та впливає на розвиток галузі.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів 28 грудня 2020 року прийняв постанову про скасування рішення про реорганізацію Мінагрополітики шляхом приєднання до Мінекономіки.

  Постановою Верховної Ради від 17 грудня призначено Романа Лещенка на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України. Відповідно до закону про центральні органи виконавчої влади, міністерство утворюється, ліквідується та реорганізується Кабінетом Міністрів за поданням Прем'єр-міністра.